Algirdo Zibalio virtualios parodos pristatymas (atidarymas)

Balandžio 3 d. penktadienį kviečiame į virtualų Algirdo Zibalio akvarelės parodos „neTIK“ atidarymą. Stebėkite Jums patogiu metu:  www.facebook.com/LaiptuGalerijaTai antroji Algirdo Zibalio paroda „Laiptuose“ ir 30-oji personalinė paroda. 

Autorius pristato paskutinių trejų – ketverių metų akvarelės galimybių ir temų paieškas per žmogų, gyvūniją, gamtą.

Algirdo Zibalio parodos pristatymą lydės dviguba šventė – autorius pasitinka savo 60-mečio jubiliejų. Tikras šiaulietis A.Zibalis  yra Šiaulių universiteto gimnazijos mokytojas, meno kūrėjų asociacijos narys. A. Zibalio kūryba formavosi profesionaliosios dailės pamatu. Didesnį dėmesį autorius skiria akvarelei, ypač peizažo žanrui. Dalyvauja įvairiuose meno renginiuose, grupinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje. Akvarelės parodų Fabriano mieste Italijoje, Galeria „Esde“ Sicilijoje, Helsinkyje (Suomija) dalyvis.  

Pasak Algirdo Zibalio, „tapymas akvarele – tai priklausomybė. Vis pakviečia, ir vis negali atsispirti. Taip dauginasi darbai, jie kaupiasi, ateina laikas juos išleisti į laisvę. Išleidimas į laisvę – paroda. Niekam nerodomi paveikslai neturi prasmės …Visada yra kur tobulėti (juolab, kad yra į ką lygiuotis, pasaulyje daug puikių dailininkų). Akvarelė – nepaklusni technika, su ja susigyventi reikia kantrybės ir pajautimo. Tai mano meno matymas, žiūrovams gal atrodys kitaip…“


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau