„Ar liūdnesnio kas būti galėtų už likimą žmogaus šioj nakty?“

Šių metų gegužės 31 d. 21 val. (9 val. vakaro) „Laiptų galerijoje“ pasitiksime pirmąją vasaros naktį klausydami jaunų atlikėjų trio „Claviola“ muzikos ir aktoriaus Andriaus Bialobžeskio skaitomų S. Gedos ir V. Mačernio eilių.

Gera muzika, gilios ir prasmingos eilės, bei taurė vyno žvakių šviesoje padės sukurti romantišką ilgai lauktos vasaros nakties nuotaiką.

Instrumentinis trio „Claviola“- Jurgis Juozapaitis (altas), Vytautas Giedraitis (klarnetas) ir Ugnė Antanavičiūtė (fortepijonas)- kūrybinę veiklą pradėjo 2007 m., besimokydami Muzikos ir Teatro Akademijoje. Ansamblio nariai yra daugelio tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, dalyvauja įvairiuose festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje, tobulinosi Paul Dukas ir Nacionalinėje Paryžiaus muzikos ir šokio konservatorijose, Kopenhagos karališkojoje akademijoje, Štutgarto muzikos akademijoje bei Karališkajame Šiaurės Muzikos Koledže.
2012 m. trio „Claviola“ nariams paskirta Kultūros ministerijos įsteigta „Jaunojo muzikos atlikėjo“ premija.


Andrius Bialobžeskis (g. 1967 m.) baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, nuo 1997 m. – Jaunimo teatro aktorius, čia sukūrė daug įsimintinų vaidmenų (Prozorovas A. Čechovo „Trys seserys“, hercogas Bakingemas V. Šekspyro „Ričardas III“, Helikonas A. Kamiu „Kaligula“, Arnas Rimvydas P. Vaičiūno „Patriotai“, tėvas Moljero „Mizantropai“ ir kt. ), žiūrovams aktorius taip pat pažįstamas iš serialų („Amžini jausmai“, „Širdys paklydėlės“, „Svetimi“), o už pagrindinį vaidmenį TV seriale „Pamiršk mane“ A. Bialobžeskis nominuotas Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2013“ geriausio aktoriaus kategorijoje.


Šventinio vakaro akimirkos.

Bilietų kaina 15 Lt ir 10 Lt (senjorams, studentams).

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau