„BANG BANG YOU‘RE DEAD“

2016 metų gegužės 23 d. (pirmadienį) 16 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) Šiaulių Didždvario gimnazistų spektaklis „BANG BANG YOU‘RE DEAD“.

Spektaklyje vaidina: Šiaulių Didždvario gimnazijos dešimtokai ir vienoliktokai.

Spektaklio tikslas: parodyti, jog žodžiai skaudina daug labiau nei veiksmai, bei kad patyčių pasekmės gali turėti itin rimtus ir nepataisomus padarinius.

Siužeto reziumė: veiksmo centre paauglys Josh nužudo savo tėvus ir penkis savo mokyklos mokinius. Kalėjimo kameroje jam pradeda vaidentis mirusieji, kurie jį aplanko norėdami sužinoti, kodėl jis juos nužudė. Josh vidinis išgyvenimas vienutėje leidžia suprasti, kas atvedė jį iki žmogžudysčių. Ši drama priverčia suvokti smurto mokykloje pasekmes ir kodėl jas reikia nedelsiant stabdyti.

Organizuoja: Šiaulių Didždvario gimnazijos mokinės: Klaudija Švambarytė, Vytautė Milvydaitė.

PASTABA: spektaklio kalba – anglų (originalo). Organizatorių nuomone, taip geriau bei sklandžiau atskleidžiama spektaklio idėja bei veikėjų charakteriai. Kadangi publikoje gali būti žmonių, kurie ne itin gerai supranta šią kalbą, todėl prieš spektaklį organizatoriai tars įžanginį žodį, kuriuo supažindins su spektaklio siužetu bei veikėjais.
Taigi, vakaro metu bus ne tik gvildenamos labai svarbios ir aktualios socialinės problemos, bet ir lavinamos anglų kalbos žinios.

Bilieto kaina tik 0,50 Eur

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau