Birželio 3 d. 18 val. – Pirmadienis su Daiva Čepauskaite ir jos „Baisiai gražūs eilėraščiai“. Dalyvauja VŠDT aktorė Monika Šaltytė ir poetė Daiva Čepauskaitė.

 

Už eilėraščių rinkinį „Baisiai gražūs eilėraščiai“ aktorė, pjesių kūrėja, rašytoja Daiva Čepauskaitė apdovanota Jotvingių premija, kuri pirmą kartą skirta už kūrinį mažiesiems skaitytojams.

Baisiai gražūs eilėraščiai“ – pirmoji poetės, dramaturgės Daivos Čepauskaitės knyga vaikams, kurioje, kaip ir mažųjų gyvenimuose, yra visko – juokų, siaubo šiurpuliukų, klaustukų, išdaigų, draugystės džiaugsmų, mamos meilės ir kitų baisiai gražių dalykų.

Galima nugyventi gyvenimą ir visai be poezijos. Bet galima atsiversti knygą ir pajusti, kaip kutena ropojanti auksinė skruzdėlė, darosi žvarbu nuo šalia pritūpusio mėlyno rūko ar į rankovę įlindusio vėjo. Ir nė nepastebėsi, kaip pasiklysi miego karalystėje tarp minkštų kaktusų, atsidursi ant stogo triukšmingame paukščių turguje, o tada užklups toks lietus, kad supelys visas miestas. Čia gali sutikti ir savo baimes – tamsą, didžiulį vorą ar Tą, kuris gyvena po lova. (…)

„Ir vis vien man atrodo, kad tokias poezijos knygas skaito jau ne mūsų vaikai, o mes, suaugusieji, ištikti vaikystės ilgesio. Juk nieko daugiau anais laikais neturėjome – tik knygas. Mūsų vaikai jau turi ištisą virtualybę – jų net smegenys, atrodo, kitaip veikia. Galbūt jie skaitys šią knygą paauglystėje ar studijų metais?.. Apstulbinti fakto, kad ir jų laikais būta puikios poezijos vaikams, kurią bandė skaityti mamos (panašiai kaip mums Sigitą Gedą). Nenustebčiau. Džiaugiuosi, kad turime lentynoje“.

(Giedrė Kazlauskaitė)

Bilietai 5 / 2,5 Eur

Teirautis (8-41)20 06 43


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau