Edukacinis projektas vaikams ir jaunimui „Young Art Šiauliai“

Balandžio mėnesį startavęs vaikų ir jaunimo edukacijos projektas „Young Art Šiauliai“ plačiu žingsniu keliauja Šiauliuose.

Akimirkos iš renginio

Projekto dalyviai – Kuršėnų ir Šiaulių globos namų auklėtiniai, Šiaulių raj. Pakapės pagrindinės mokyklos, Šiaulių m. V. Kudirkos ir Dainų progimnazijos, S. Daukanto gimnazijos moksleiviai.

Dalis projekto dalyvių jau lankėsi fotografijos muziejuje su fotografu Rolandu Parafinavičiumi, kūrė fotografijas pasitelkdami skaitmeninę-išmaniąją įrangą ir profesionalius veidrodinius fotoaparatus; dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Aš ir muzika“ su grupe „Ritmas kitaip“; lankė „Aušros“ muziejaus Ch. Frenkelio vilą.

Projekto „Young Art Šiauliai“ užsiėmimų akimirkos.

Projekto „Young Art Šiauliai“ renginiai tęsiasi:

Gegužės 29 d. – 11.00 val. vyks kūrybinė laboratorija „Aš ir muzika“ su grupe „Ritmas kitaip“ (vad. A. Banys); 12.30 val. lankysime „Aušros“ muziejaus – Ch. Frenkelio vilą. Vaikai susipažins su vienos žymiausių šiauliečių žydų Frenkelių šeimos paveldu ir gyvenamąja aplinka. Antroje ekskursijos dalyje apžiūrėsime Aleksandro Vasiljevo rūbų kolekciją „Art deco mada“.
Dalyvaus Kuršėnų vaikų globos namų auklėtiniai, Šiaulių Dainų progimnazijos ir Dainų gimnazijos moksleiviai.

Birželio 1 d. vyks kūrybinė veiksmo istorijų ir kino laboratorija su Šiaulių kino klubo vadovu Viktoru Gundajevu „Laiptų galerijoje“. Dalyvaus Šiaulių raj. Pakapės pagrindinės mokyklos, Šiaulių ir Kuršėnų globos namų vaikai.

Birželio 4 d. kūrybinės laboratorijos „Aš ir muzika“ baigiamasis akordas – visų dalyvavusių kūrybinėje laboratorijoje koncertas su grupe „Ritmas kitaip“.
Balandžio 4 d. kūrybinės dirbtuvės „Tapyba ant medžio“ su dailininku pedagogu Jonu Daniliausku „Laiptų galerijos“ sode. Dalyvaus Šiaulių ir Kuršėnų vaikų globos namų auklėtiniai, Dainų progimnazijos, S. Daukanto gimnazijos, Pakapės pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Birželio 5 d. projekto „Young Art Šiauliai“ baigiamasis vakaras. Valstybinio kamerinio orkestro edukacinis koncertas „Muzikos enciklopedija gyvai“. Dalyvaus visi projekto dalyviai, kviečiami jų tėvai, seneliai, mokytojai.
Į klausimus: „Kas yra orkestras?“, „Kam reikalingas dirigentas?“, „Kaip jaučiasi orkestro artistas?“, „Kas yra koncertmeisteris?“ atsakys profesionalūs ekspertai – dirigentas ir muzikos istorikė. Dar jie papasakos, kas sieja muziką ir fiziką, kas yra muzikos epochos, kuo skiriasi kūriniai, parašyti prieš 300 metų ir dabar. Bus galima išgirsti, kaip skamba orkestras be vienos ar kitos instrumentų grupės, sužinoti, kokios subordinacijos ir etikos laikosi orkestro nariai, kuo pasižymi specifinė muzikantų kalba. Smalsiausiems ir drąsiausiems bus leista padiriguoti. Koncerto metu skambės kūriniai iš skirtingų epochų: J.S. Bacho, A. Vivaldi, W.A. Mozart, J. Haydn, P. Čaikovskij, B. Kutavičiaus, A. Chačaturiano kompozicijos.
Bilieto kaina 1,45 Eur (5 Lt).

Maloniai kviečiame prisijungti!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.

Projektą remia Lietuvos Kultūros Taryba ir Šiaulių miesto Savivaldybė.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau