Gegužės 9 d. 18 val. Laiptų galerijoje – Julijos Naradauskaitės ir mamos kūrybos parodos „Ieškojimai ir atradimai“ atidarymas

Biografija

1967 m. gegužės 9 d. gimė Ingrida.

1989 m. gegužės 9 d. Vilniuje gimė Julija.

Julija Naradauskaitė Šiauliuose lankė Ragainės pagrindinę mokyklą, 2001-2005 m. – mokėsi Šiaulių Dailės mokykloje, 2008 m. baigė J.Janonio gimnaziją, 2012 m. – Vilniaus Dailės akademijos Interjero dizaino bakalauro studijas (baigiamasis darbas „Pajūrio terapijos centras Nidoje“), 2015 m. – antrąsias bakalauro Interjero architektūros studijas Škotijos Glazgo Meno mokykloje (baigiamasis darbas „Rehabilitation Centre for Cancer Patients“).

 Nuo 2015 m. iki dabar dirba Vokietijoje, jaunesniąja architekte.

Šiaulių Dailės mokykloje, 2008 m. baigė J.Janonio gimnaziją, 2012 m. – Vilniaus Dailės akademijos Interjero dizaino bakalauro studijas (baigiamasis darbas „Pajūrio terapijos centras Nidoje“), 2015 m. – antrąsias bakalauro Interjero architektūros studijas Škotijos Glazgo Meno mokykloje (baigiamasis darbas „Rehabilitation Centre for Cancer Patients“).

2015 m. iki dabar dirba Vokietijoje, jaunesniąja architekte.

Idėją surengti tapybos parodą ilgą laiką nešiojausi savyje. Tarsi bijojau garsiai apie tai prasitarti. Tapyba yra mano „aistra“ (ang. „passion“). Tai žodžiais net neįvardijama – tai lyg pabėgimas į kitokią geresnę tikrovę, kur bet kas gali tapti visiškai išgrynintu savimi.

Tai lyg savo svajonių išpildymas, pasinėrimas į tobulą  dimensiją, kur tampi visiškai laimingu.

Bet kas gi yra laimė?

Kiekvienam skirtingai… Priklausomai nuo žmogaus… ką tas žmogus stato į savo vertybių centrą ( branduolį) – svarbiausią  vietą… Vieniems svarbiausia draugai, antra pusė, darbas, biznis, karjera, religija, šeima… Man šeima yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime.

Todėl šią parodą norėjau surengti būtent su savo Mama, iš kurios turbūt ir paveldėjau šį talentą piešti. Ši paroda lyg nuoseklus pasakojimas, kuris prasidėjęs iš mano Mamos tęsiasi iki šių dienų, kuomet savo ieškojimais ir atradimais tęsiame savo paveikslų kolekciją. Labai tikiuosi, kad taip bus ir ateityje ir paveikslų vis daugės. Todėl neatsitiktinai savo parodą rengiame gegužės 9-ąją per savo abiejų gimimo šventę“.

(Julija Naradauskaitė)

Veikla/patirtis

2001 m.  laureatė tarptautinėje parodoje su tapybos darbu „Pjovėja“.

2005 m.  trijų paveikslų „Namų“ ciklas Šiaulių Dailės mokykloje. Baigiamojo darbo vadovas – Dalvytis Udrys.

2006 m.  Vlado ir Enny Poželų premijos laureatė J.Janonio gimnazijoje su paveikslu „Paukštis/ė“.

2007 m.  Vlado ir Enny Poželų premijos laureatė su tapybos darbu „Angelas su vienu sparnu“.

2014 m. Glasgow Commonwealth žaidynių interjero konkurso nugalėtoja. Rengėjai panaudojo J.Naradauskaitės sukurtą idėją interjere.

2014 m.  Edinburge vykusios parodos Jerwoon Drawing Prize laureatė su darbu „Gyvenimo medis“.

2015 m.  GSA baigiamasis darbas dalyvavo „Sustainability“ konkurse.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau