GERAS SEKMADIENIS ŠIAULIUOSE: Tarptautinio dailės festivalio „Šiaulių Monmartro Respublika’23“ plenero darbų paroda ir edukacinė diskusija PASIGINČYK SU DAILININKU

Ar dažnai Jūsų galvoje kirba mintis, kad meno kūrinius pavadintumėte visai kitaip nei jų autoriai? Jeigu – taip, tuomet turite puikią galimybę atskleisti savo vaizduotės klodus! Lapkričio 12 d.„Laiptų galerija“ kviečia į GERAS SEKMADIENIS ŠIAULIUOSE renginį – Tarptautinio dailės festivalio „Šiaulių Monmartro Respublika’23“ plenero darbų parodą ir edukaciją PASIGINČYK SU DAILININKU.

Lapkričio 12 d. (sekmadienį) nuo 11 iki 15 val. apsilankę „Laiptų galerijoje“ jūs turėsite unikalią galimybę ne tik apžiūrėti tarptautinio dailės festivalio „Šiaulių Monmartro Respublika’23“ plenero darbų parodą, bet ir pabendrauti su viena iš jos autorių – Šiaulių miesto dailininke Vaiva Kovieraite-Trumpe. Susitikimo metu lankytojai bus kviečiami pasiūlyti plenero parodos darbams savo pavadinimus bei įrodyti, kad jie – kur kas geriau atspindi paveikslo tematiką nei autorių pateiktos antraštės.

Pasiilgote tikros meninės diskusijos? Turite savų idėjų bei pasiūlymų? Nedvejokite – atvykite į edukaciją ir pasiginčykite su dailininku. Jūsų nuomonė – labai svarbi.

Originaliausių pavadinimų sumanytojų laukia „Laiptų galerijos“ prizai!

Renginys – nemokamas.

Registracija nebūtina.

Informacija tel. (8 41) 200 642


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau