Giedrės Riškutės ir Algio Kariniausko (1953-2009) tapybos paroda

Kovo 6 d. (penktadienį), 18 val. Laiptų galerijoje – Giedrės Riškutės ir Algio Kariniausko (1953-2009) parodos atidarymas.

Parodą pristato Dalia Karatajienė.

Giedrė Riškutė – tarptautinio festivalio ,,Šiaulių Monmartro Respublika“ plenerų dalyvė.   

Vilniaus Dailės akademijoje studijavo scenografiją ir tapybą. Dėstė Lietuvos edukologijos universitete, šiuo metu – Vytauto Didžiojo universiteto profesorė. G. Riškutė –  tarptautinių ir Lietuvos kūrybinių simpoziumų, plenerų, grupinių parodų dalyvė, tarptautinių tapytojų konkursų laureatė, Dailininkų sąjungos, LATGA narė. Lietuvoje privačiose kolekcijose yra per 300 autorės darbų. G. Riškutė-Kariniauskienė dirbo Kauno muzikiniame teatre teatro dailininke, yra sukūrusi scenografiją ir kostiumus 45 pastatymams, Pasaulio lietuvių dainų ir šokių šventėms. 

Algis Kariniauskas (1953-2009) – lietuvių scenografas, tapytojas. Buvo Lietuvos dailininkų sąjungos ir Lietuvos teatrų sąjungos narys, Vilniaus dailės akademijos dėstytojas, Kauno muzikinio teatro vyriausiasis dailininkas, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro dailininkas statytojas,  Nuo 1983 m. surengė per 20 personalinių tapybos parodų Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Vokietijoje. Dailininkas buvo apžvalginių dailininkų tapybos parodų Taline, Toronte, Vilniuje, Budapešte, Kopenhagoje, Šiauliuose ir kt. bei tarptautinių prestižinių scenografijos parodų Vilniuje, Maskvoje dalyvis. Darbų yra Lietuvos teatro, muzikos ir kino, Lietuvos dailės, Maskvos teatro muziejuose, privačiose kolekcijose. 

 

Paroda veiks iki balandžio 4 d.

 


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau