GRUODŽIO MĖNUO „LAIPTŲ GALERIJOJE”

MIELIEJI,
Ypatingu laiku, kai daugėja neapibrėžtumo ir baimių, o susitikimams lieka mažiau galimybių, viltingai tikime – SUSITIKSIME. Kad galėsime GRUODŽIO 11-ąją pakviesti Į VIENĄ LAUKIAMIAUSIŲ METŲ ĮVYKIŲ 28-ąją TARPTAUTINĘ KALĖDINIŲ MINIATIŪRŲ PARODĄ, kur Lietuvos ir užsienio dailininkų mažos formos darbai tampa atgaiva akims ir sielai, šilta dovana artimiems žmonėms. Ruošiamės, kad salėje jūsų lauktų tikra, kvepianti Šv. Kalėdų eglė, puošta senoviškai, skambėtų kalėdinės giesmės, o didžiojoje salėje pasitiktų unikali, pirmoji Šiauliuose Bažnytinio paveldo muziejaus direktorės, menotyrininkės, dailininkės SIGITOS MASLAUSKAITĖS (Vilnius) TAPYBOS PARODA.
GRUODŽIO 28 d. savo lankytojams ir visiems šiauliečiams padovanosime KALĖDINĮ KAMERINĖS MUZIKOS KONCERTĄ Šv. JURGIO BAŽNYČIOJE (Aare Tammesalu (violončelė, Estija), Gleb Pyšniak (violončelė), Jonas Tankevičius (smuikas), Darius Dikšaitis (smuikas), Gediminas Dačinskas (altas).
Labai laukiame ir tikimės, kad likimas bus palankus, o valdžios aukštybėse nepasijuoks ir GRUODŽIO 30 d. PALYDĖSIME 2020 – uosius, pasveikinsime 2021 – uosius kartu su EUROPOS MUZIKOS VIRTUOZAIS Dalia Dėdinskaite (smuikas), Gleb Pyšniak (violončelė), Tadu Motiečiumi (akordeonas), Pavel Giunter (perkusija), tango šokėjais Brigita ir Rodrigo Rodriguez, Astor Piazzolla muzika.
Laiptiečiai linki Jums stiprios sveikatos ir vilties.
Sekite mus:
„Laiptų galerija”
,

„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau