„I Love You Maria“

Šių metų kovo 27 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) Linos Rastokaitės monospektaklis „I love you Maria“, skirtas tarptautinei Teatro dienai.

Vaidina Lina Rastokaitė, režisierius Sergejus Paciukas.

Monospektaklis „I love you Maria“ – Lietuvos profesionalių teatrų festivalio „Tegyvuoja komedija 2013“ laureatas, pastatytas pagal italų režisieriaus, dramaturgo, Nobelio premijos laureato Dario Fo pjesę „Aš laukiu tavęs, mylimasis“.

Spektaklio tema šiandien labai aktuali: be meilės šeimoje gyvenanti moteris svajoja, siekia, fantazuoja, pasitelkdama humorą kovoja su abejingumu, buitimi ir rutina. Žvelgdamos į šį žaižaruojantį personažą, daugelis moterų tam tikrais momentais atpažins save.

Režisierius Sergejus Paciukas apie spektaklį: „Tai atviras vidutinio amžiaus moters monologas, kartais prajuokinantis, šiek tiek šokiruojantis ir priverčiantis susimąstyti. Šis spektaklis skirtas tiems, kuriems patinka aštri satyra, saviironija ir tiems, kurie neabejingi paradoksalios komedijos žanrui“.

Šiauliuose gimusi Lina Rastokaitė – žiūrovams žinoma ne tik kaip teatro aktorė, bet ir kaip daugelio televizijos kino ir muzikos projektų dalyvė ir nugalėtoja.

Bilieto kaina: 4,34 Eur (15 Lt)

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau