KAI LABAI NORISI GYVENTI, BET NEŽINAI KAIP

2023 M. RUGPJŪČIO 30 D., TREČIADIENĮ, 18.00 VAL.
„Polifonijos“ salėje, Aušros al. 15, Šiauliai

Emilijos Latėnaitės monospektaklis „KAI LABAI NORISI GYVENTI, BET NEŽINAI KAIP“
 
Nedrąsu susitikti su savimi… Kas esu aš? Kas buvo iki manęs, ką galiu padaryti, kad ir po manęs liktų… 
Aktorė EMILIJA LATĖNAITĖ  įkūnys keturis skirtingų epochų, šalių ir socialinių sluoksnių personažus, ieškančius savasties. Jų situacijos atskleis, kad laikai keičiasi, tačiau svarbiausi klausimai, kylantys žmogui, išlieka tie patys. 
Spektaklyje Tarquinio Merulos muziką gyvai grieš žymusis „Duettissimo“ – violončelininkas GLEB PYŠNIAK ir smuikininkė DALIA DĖDINSKAITĖ.
 
 „Kurdama  personažus galiausiai pradėjau suvokti, kad iš tiesų kalbu apie save, savąją tapatybę. Todėl tai šviesus spektaklis apie susitikimą su savimi. Apie akimirkas, kai labai norisi gyventi, tačiau nežinai – kaip“, – teigia Emilija Latėnaitė. Aktorė sako nesieksianti žiūrovų paveikti efektais, bet suteiks galimybę kiekvienam susitikti su savimi.
 
„Atsispyriau nuo Vilniaus. Pirminiai personažai buvo sukurti pagal realius istorinius personažus, bet po to norėjau, kad tai liktų tik man – kaip įkvėpimo šaltinis. Nes neturiu tikslo atkurti tikslią istorinę dokumentiką ir ją perteikti, –  paaiškina aktorė. –  Istorija man yra būdas, įrankis suvokti, kad tu tik kontinuumo dalelė. Lengva pasimesti, galvoti, kad esu tik aš. Prieš mane buvo daug, ir po manęs, reikia padaryti, kad liktų labai daug… Apie tai yra istorija. Sąmoningai „išravėjau“ daug istorinių dalių, pasilikau jas sau, nuo ko atsispiriu, kas įkvepia. Kas yra žmogus be istorijos? Su istorija kiekvienas turime skirtingą asmeninį santykį, kaip su Dievu, dėl to ir Jo temos ten bus…“
 
Tekstas, režisūra ir keturi vaidinami personažai – Emilijos Latėnaitės.
 
Maloniai kviečiame.
Bilieto kaina 10/5 €
Bilietus rezervuokite tel.:  8 41 200 642
Spektaklis vyks rugpjūčio 30 d. 18 val. „Polifonijos“ salėje, Aušros al. 15, Šiauliai

„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau