Knygos „Tėvo Stanislovo Paberžė.Giesmė Esimui“ pristatymas

Sausio 30 d. (trečiadienį), 18 val. Laiptų galerijoje pristatoma nauja Vitalijos Morkūnienės knyga „Tėvo Stanislovo Paberžė. Giesmė Esimui“.
Dalyvauja knygos autorė, ŠVDT aktoriai: Nomeda Bėčiūtė, Vladas Baranauskas. Muzikinės improvizacijos – Audriaus Jonaičio (saksofonas).
Renginys nemokamas.

Esama žmonių ir vietų, kuriems nusakyti įprasti žodžiai ir dydžiai netinka. Kunigas Algirdas Mykolas Dobrovolskis – kapucinų vienuolis tėvas Stanislovas ir atokus Paberžės bažnytkaimis Kėdainių rajone kaip tik tokie.
Iki Paberžės, galingo dvasinės traukos centro, buvo skaičiuojami kilometrai nuo Vilniaus, Varšuvos, Talino, Peterburgo ir kitų pasaulio miestų, o Paberžės ganytojas pelnė žmonių kunigo titulą ir dar gyvas būdamas tapo legenda.

„Rašydama šią knygą norėjau, kad ją skaitantis žmogus tarsi pasijustų mano vietoje priešais Tėvą Stanislovą. Kad tai jis atvertų širdį, kalbėtųsi ir klaustų apie tai, kas svarbiausia, dėl ko skauda ar džiaugiasi širdis. Kad išgirstų tikriausius, reikalingiausius žodžius. Kad iš tylos sugrįžtų tėvo Stanislovo žodžiai, nepraradę savo gyvybės ir savo vertės“.
(Vitalija Morkūnienė)


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau