Koncertas DUETTO CONCERTANTE

DUETTO CONCERTANTE

Ar kada girdėjote auksinės fleitos melodiją? O romantišką serenadą fleitai ir gitarai?

Nežemiško grožio muzika skambės Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčioje – Ukrainos nacionalinės filharmonijos solistai, nusipelnę Ukrainos artistai fleitininkas Jurij Shutko ir gitaristas Andriy Ostapenko atliks vokiečių ir italų kompozitorių G.F. Handelio, T. Gaude, L. Legnani, F. Carulli ir M. Giuliani kūrinius fleitai ir gitarai.

Andrijus Ostapenko groja gitara „Artista Membrane“, pagaminta visame pasaulyje žinomo vokiečių gitaristo Dieterio Hopfo, Jurijus Shutko vienintelis Ukrainoje groja auksine japonų kompanijos „Sankyo Flutes“ fleita.

Tarptautinio garso muzikos virtuozai žavi stiliaus pojūčiu, detalių rafinuotumu, spalvingomis muzikinėmis interpretacijomis, sėkmingai derina koncertinę, pedagoginę ir visuomeninę veiklą.

Jurijaus Shutko repertuare – visų stilių ir žanrų kūriniai solo fleitai ir fleitai kartu su fortepijonu ar orkestru, sukurti pasaulio kompozitorių per pastaruosius tris šimtus metų. Jis išleido 3 solinius albumus, padarė daug populiariosios muzikos transkripcijų, buvo pirmasis daugelio užsienio ir ukrainiečių kompozitorių specialiai jam parašytų kūrinių fleitai atlikėjas. Yra kocertavęs su daugybe žymių pasulio dirigentų, tarp jų ir su Sauliumi Sondeckiu.

Andrijus Ostapenko valdo visas šiuolaikinės gitaros atlikimo galimybes. Jis žinomas kaip pirmasis Ukrainos kompozitorių naujų kūrinių gitarai atlikėjas. Į užsienio gastrolių programas (Italija, Lenkija, Šveicarija, Azerbaidžanas, Portugalija, Didžioji Britanija, Ispanija) jis visada įtraukia ukrainiečių kompozitorių kūrinius. Andrijus Ostapenko yra kasmetinio tarptautinio gitaros muzikos festivalio Kijeve autorius ir vienas organizatorių.

Koncertas DUETTO CONCERTANTE gegužės 26 d. 18 val. Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčioje. Koncerto organizatorius „Laiptų galerija“ dėkoja Šv. Jurgio bažnyčiai, nes šioje šventovėje puikios muzikos galės paklausyti daugiau žmonių. Maloniai kviečiame.

Nepalaužiama tauta, kuri net šiurpaus karo metu rūpinasi menu.

Muzika skamba – Ukraina gyvuos.

 

Programa:
G. F. Hendelis. Sonata Nr. 4, a-moll
T. Gaude. Sonata, op. 24
L. Legnani. Duetto Concertante, op. 23
F. Carulli. Fantazija V. Bellini operos „Piratas“ temomis, op. 337
M. Giuliani. Serenada, op. 127

Atlikėjai: Jurij Shutko (fleita), Andriy Ostapenko (gitara).


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau