Konditerinių gaminių paroda „Akimirka žvilgsniui, skoniui ir kvapui“

2017 m. birželio 5 (pirmadienį) d. 17 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus konditerijos profesijos mokytojos Daivos Vidugirienės ir jos mokinių Justinos Kaleckaitės ir Ritos Rimkutės konditerinių gaminių paroda „Akimirka žvilgsniui, skoniui ir kvapui“.

Išeiginė nuo dietų ir laimė gomuriui – jau birželio 5 – ąją „LAIPTŲ GALERIJOJE“.
Kaip namuose pasklinda nepamirštamas kepamų sausainių kvapas, taip „Laiptų galerijos sales“ užtvindys kūryba, kurią galima pauostyti, paliesti ir net paragauti!

Meniškais akcentais, įmantria technika puošti konditeriniai šedevrai jau laukia savo didžiojo pasirodymo ir gurmanų įvertinimo! Jums prisistatyti nekantrauja meninių kepinių kūrėjos – Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus konditerijos profesijos mokytoja Daiva Vidugirienė ir jos mokinės Justina Kaleckaitė ir Rita Rimkutė, kviečiančios į konditerinių gaminių parodą „AKIMIRKA ŽVILGSNIUI, SKONIUI ir KVAPUI“! Ragausite, skanausite, vaišinsitės gurkšnodami kavą, arbatą svaigių kvapų apsuptyje. Kepinių autorės žada išduoti receptūros ir kepinių puošybos paslapčių – ir skaičiuojantiems, ir nepaisantiems kalorijų!

Maloniai kviečiame!
Organizatoriai,
8(41) 200 643


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau