Kovo 29 d. 18 val. kviečiame į koncertą „EUROPOS VIRTUOZAI“ Laiptų galerijoje. Gleb PYŠNIAK (violončelė) Ole Christian HAAGENRUD (Norvegija/fortepijonas).

Kovo 29 d. 18 val. kviečiame į koncertą „EUROPOS VIRTUOZAI“ Laiptų galerijoje.

Gleb PYŠNIAK (violončelė)

Ole Christian HAAGENRUD (Norvegija/fortepijonas).

Programoje: kompozitorių D. Shostakovich, E. Grieg kūriniai.

Pasaulyje įvertinti už profesionalumą, pribloškiantys technikos arsenalu, ugningu temperamentu ir talentu Europos virtuozai atvyksta į Šiaulius!

..Stulbinantis įrašas. Būtina pasiklausyti.“ – laikraštis Wiener Zeitung” apie debiutinę

kompaktinę plokštelę, įrašytą austrų kompanijos „Capriccio

Svajonių duetas” – olandų dienraštis „Noordhollands Dagbladpo dueto koncerto su smuikininke Dalia Dėdinskaite

Gimęs 1987 metais Vilniuje, Lietuvoje, Gleb PYŠNIAK – vienas ryškiausių savo kartos Baltijos šalių violončelininkų. Būdamas 14-kos kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru Nacionalinėje filharmonijoje. Koncertavo garsiausiose koncertų salėse – Maskvoje, Vienoje, Amsterdame, Casa da musica Porte, Musiikkitalo Helsinkyje, Paul Hall Niujorke, Fazioli koncertų, Teatro Verdi Pizoje ir kt. Atliko solinius bei kamerinės muzikos koncertus daugelyje Europos šalių bei JAV. Dirbo kartu su tokiais muzikais kaip Mstislav Rostropovich, Yo-Yo Ma, David Geringas, Philippe Muller, Heinrich Schiff ir kt.

Gleb Pyšniak yra daugelio nacionalinių bei tarptautinių konkursų laureatas, tarp jų: IV Tarptautinio Karlo Davydovo violončelininkų konkurso laureatas; VI Tarptautinio Antonio Janigro jaunųjų violončelininkų konkurso I premijos laimėtojas bei specialaus Accord case laimėtojas; VI Tarptautinio August Dombrovski konkurso I premijos laimėtojas bei specialaus žiuri prizo laimėtojas; 2008 Lietuvos muzikos aukštųjų mokyklų styginių instrumentų konkurso I premijos laimėtojas; YAMAHA Award 2010 laimėtojas; VI Tarptautinio Stasio Vainiūno kamerinės muzikos konkurso laureatas ir kt.

2005 m. Glebui Pyšniak buvo suteikta Monsinjoro Kazimiero Vasiliausko fondo premija. 2009 m. Tarptautiniuose meistriškumo „Holland music sessions“ Gleb Pyšniak buvo išrinktas New Master on Tour“ ir suteikta galimybė koncertuoti garsiausiuose pasaulio koncertų salėse.

Ole Christian HAAGENRUD – vienas daugiausiai žadančių jaunosios kartos Norvegijos pianistų, kuris 2008 m. buvo nominuotas ir išrinktas Norvegijos metų muziku, o 2014 m. jam buvo suteiktas prestižinis Robert Levin apdovanojimas. Jis neseniai baigė Norvegijos muzikos akademiją pas profesorius Håvard Gimse bei Jens Harald Bratlie. Ole Christian reguliariai koncertuoja su įvairiais Norvegijos orkestrais, aktyviai groja kamerinę muziką, dalyvauja festivaliuose Norvegijoje ir kitur. Jis yra pasirodęs daugelyje šalių bei tokiose žymiose koncertų salėse, kaip J. Brahms salėje Vienos ,,Musikverein”, Slovėnijos filharmonijoje, Oslo operos teatre, Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, E. Grieg salėje Bergene, o dauguma pianisto koncertų yra transliuojami per radiją ir televiziją. Ole Christian yra turėjęs meistriškumo pamokų pas tokius žymius pianistus, kaip Boris Berman, Mikhail Voskresensky, Stephen Kovacevich, Andras Schiff, Leif Ove Andsnes, Jiri Hlinka, ir kt. Daugiau informacijos: www.ochaagenrud.com

Bilietai : 7/3,5 Eur.

Teirautis : tel. (8 41) 20 06 43


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau