LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA SU LITERATŪRA IR MUZIKA „NEPRIKLAUSOMYBĖS MARŠRUTAI“

„Laiptų galerijos“ renginiai, skirti Vasario 16-ajai:

Meninė –  literatūrinė akcija „Nepriklausomybės maršrutai“. Dalyvauja: VŠDT aktoriai Monika Šaltytė, Nomeda Bėčiūtė, Juozas Bindokas.

Stebėkite: Vasario 16 d., 10 val. I dalis, 10.30 II dalis ir 11 val. III dalis – per Šiaulių apskrities televiziją.

Transliacija: naujienų platformoje „Etaplius“, www.facebook.com/LaiptųGalerija 9 val. I dalis, 10 val. II dalis, 11 val. III dalis,
www.facebook.com/SaulesRadijas 12 val. I dalis, 13 val. II dalis.

„Laiptų galerija“, nepaisant pandemijos, tęsia tradiciją, išaugusią į projektą „Nepriklausomybės maršrutai“. Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktoriai Monika Šaltytė, Nomeda Bėčiūtė, Juozas Bindokas skaitys lietuvių poetų kūrybą. Šįkart – dėl suprantamų priežasčių – ne miesto autobusuose, o per medijas ir socialiniuose tinkluose. Skambės XX a. – J. Krikščiūno – Jovaro, J. Marcinkevičiaus, J. Strielkūno, H. Radausko, kt. autorių poezija, į kurią įsilies Juozo Bindoko tarmiškai porinami tekstai.   

             „Laiptų galerijos“ literatūrinė – meninė akcija miesto maršrutiniuose autobusuose Vasario 16 – ąją, išaugusi į projektą „Nepriklausomybės maršrutai“ – kasmet laukiama ir sulaukianti šiauliečių atgarsio. Šiemet, tarsi viltinga įžanga į Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – prasidės nuo pat 10 valandos ryto – per Šiaulių apskrities televiziją, bus transliuojama naujienų portale „Etaplius“, „Laiptų galerijos“, „Saulės radijo“ Facebook paskyrose, o „Busturo“ autobusų ekranuose jau netrukus šiauliečiai galės išvysti aktorių kvietimą švęsti Vasario 16 – ąją.  

           Tradicija sveikinti šiauliečius ir miesto svečius su Valstybės atkūrimo diena lietuvių poetų eilėraščiais tęsiama jau daugiau nei dešimtmetį. Akcija, kaip viena išradingiausių, buvo įvertinta ir apdovanota LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės. 

 


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau