LITERATŪRINIAI PIRMADIENIAI „LAIPTUOSE“ – SUBALANSUOTI GERO SKONIO GYVENIMUI ir LITERATŪRAI!

Vasario 18 d. (PIRMADIENĮ), 18 val. „Laiptų galerijoje“- vakaras su rašytoju Liutauru Degėsiu „Apie gyvenimą – gyventi, bet ne godoti“.

Liutauras Degėsys – 8 poezijos knygų, romanų ir esė rinktinių autorius, įvertintas Kultūros ministerijos premijomis už publicistiką (2010 ir 2017) bei Vyriausybės kultūros ir meno premija už poeziją ir filosofinių esė knygas (2013).

Leiskimės į kelionę su Liutauro Degėsio filosofija. Joje – apie kasdienybę ir iliuzijas, apie žinojimą ir maištą, apie politiką ir rinkimus, apie mūsų valstybę ir tavo dabartį, apie gyvenimą pro juoką ir ašaras.

Iš Liutauro Degėsio pasisakymų:

„Yra žmonių, kurie viena kalba, antra – galvoja, o daro – trečia. Kažkodėl dabartinė valdžia vis labiau panaši į tokį žmogų. Beje, nekeliantį pasitikėjimo. Niekada nežinai, kuri iš trijų valdžių dabar prieš tave – galvojanti, kalbanti ar veikianti“.

Nėra klastingesnio priešo, nei kasdienybė – kuri taip ir stengiasi apsukti žmogui galvą, nuraminti jį, apgaubti iliuzinėmis tikrovėmis, atbukinti jausmus. Blogiausia, ką įgyja žmogus, įsipainiojęs kasdienėje tikrovėje – tai imunitetą permainoms. Įprantama keistis, prisitaikyti, įsipatoginti, susitvarkyti. Išsitreniruojama keistis priklausomai nuo aplinkybių. Atsisakyti savęs. (…)“


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau