Vera Nebylova (violončelė) (Rusija) ir Simonos Zajančauskaitės (fortepijonas) (Lietuva) koncertas

Laiptų galerijoje spalio 25 d. 18 val. – Veros Nebylovos (violončelė) ir Simonos Zajančauskaitės (fortepijonas) koncertas.

VERA NEBYLOVA – tarptautinių konkursų laureatė, violončelių grupės koncertmeisterė Yuri Bashmet jaunimo orkestre Rusijoje. Savo muzikinį kelią pradėjusi Kaliningrado S. Rachmaninovo aukštesniojoje muzikos mokykloje, nuo 2017 m. Ji mokosi Briuselio karališkojoje konservatorijoje, prof. J. Reulingo klasėje. Violončelininkė aktyviai koncertuoja klasikinės muzikos scenoje, yra pasirodžiusi Italijoje, Rusijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose.

Prestižinės Sankt Peterburgo N. Rimskio-Korsakovo konservatorijos absolventė pianistė SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ yra ryški šių dienų atlikėja: ji aktyviai koncertuoja ir kaip solistė, ir įvairių kamerinių ansamblių sudėtyje. Kamerinės muzikos magistro laipsnio studijos Vokietijos Veimaro F. Liszto aukštojoje muzikos akademijoje paskatino atlikėją gilintis į kamerinės muzikos atlikimą ir subtilybes. Jos muzikinį kelią praturtino susitikimai ir pamokos su maestro M. Rostropovičiumi, prof. L. Berman, prof. M. Rubackyte ir kt. Nuo 2007 m. kartu su seserimi smuikininke Justina Zajančauskaitė savo gimtajame mieste ji rengia ir organizuoja „Rokiškio klasikinės muzikos festivalį“. 2005–2010 m. S. Zajančauskaitė buvo M. Rostropovičiaus paramos ir labdaros fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ stipendininkė, 2013–2014 m. laimėjo Ernsto Freibergero fondo apdovanojimą „Deutschlandstipendium“. Už pasiekimus muzikoje pianistė yra apdovanota Prezidento V. Adamkaus premija.

Bilietai : 7, 3,5 Eur.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau