„Medijų nuotykiai“

Šių metų balandžio 1 d. (trečiadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Kazio Kęstučio Šiaulyčio humorografijos paroda „Medijų nuotykiai“, skirta pasaulinei Juoko dienai.

Balandžio 1 – oji – pasaulinė juoko diena – švenčiama visame pasaulyje. Manoma, kad šią šventę sugalvojo prancūzai, bet dar senovės romėnai šventė Kvailių dieną, panašiai linksmintasi ir Indijoje, bet ne balandžio pirmąją, o paskutinę kovo dieną.

Išdaigų, pokštų ir juoko diena minima nuo seno ir Lietuvoje. Seniau „melagio“ arba „šido“ diena buvo siejama su kiekvieno žmogaus sėkmės tiems metams būrimu. Manyta, kad kuo daugiau žmonių apgausi, tuo sėkmingesni bus metai.

Šiemet pirmą kartą prie švenčiančiųjų prisijungia ir „Laiptų galerija“. Čia virš 20 humoristinių savo kūrinių pristato žinomas akvarelės meistras Kazys Kęstutis Šiaulytis.
Kazys Kęstutis Šiaulytis gimė 1953 m. Skaudvilėje, dailę studijavo Šiaulių universitete. Nuo 1968 m. pradėjo dirbti spaudoje: dirbo dailininku humoro ir satyros žurnale „Šluota“, bendradarbiavo žurnaluose „Tarybinė moteris“, „Švyturys“, „Genys“, savaitraščiuose „Kalba Vilnius“, „Literatūra ir menas“ ir kt.
Menininkas tapo portretus, peizažus, kelionių etiudus, parodose Lietuvoje ir užsienyje dalyvauja nuo 1973 m. Šalies periodinėje spaudoje yra publikavęs keletą tūkstančių karikatūrų, iliustracijų, komiksų, daugybę šaržų.

2007 m. K. K. Šiaulytis surengė savo personalinę parodą „Laiptų galerijoje“. Daugelis šiauliečių prisimena menininką kaip „Šiaulių Monmartro Respublikos“ dalyvį ir šmaikščių šaržų autorių.

Keletas akimirkų iš parodos atidarymo.

Paroda veiks iki 2015 m. balandžio 22 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau