Meninė kompozicija SVEIKA, VASARA!

Vis garsiau į duris stuksenant vasarai, plačiai jai atverti duris kviečia ne tik „Laiptų galerija“, bet ir jaunieji Šiaulių miesto menininkai. Birželio 6 d. 18 val. „Laiptų galerijoje“ vasaros sezoną atidarys Šiaulių dailės mokyklos ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos moksleiviai, pristatydami meninę kompoziciją SVEIKA, VASARA!
 
Renginio programa žada pažerti nemažai staigmenų ir siurprizų. Vienas jų – visai neseniai Šiaulių dailės mokyklos iniciatyva išleistos knygos „Kaip sraigius laimės ieškojo“ pristatymas. Pasakos, skirtos tiek vaikams, tiek ir suaugusiems, tekstus renginio metu skaitys žinomas Šiaulių dramos teatro aktorius Juozas Bindokas.
 
Drauge su sraigiumi prie laimės paieškų prisijungs ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos auklėtiniai. Jaunieji talentai dovanos savo muzikinę interpretaciją knygos motyvais. Knygą keramikos ir grafikos darbais iliustravo Šiaulių dailės mokyklos mokiniai. Birželio 6 dieną šiuos darbus bus galima išvysti meninės kompozicijos metu, specialiai jai skirtoje vienos dienos parodoje.
 
Kviečiame nepraleisti galimybės visiems drauge vasarą pasitikti „Laiptų galerijoje“ birželio 6 d. 18 val.
 
Renginys nemokamas!

„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau