Naujametinis koncertas „Ispaniškoji siela“

Sausio 2 d. 15 val „Laiptų galerija“ kviečia į Naujametinį koncertą „Ispaniškoji siela“. Su naujaisiais 2022-aisiais visus sveikins pasaulinio garso pianistas, Europos kamerinės muzikos akademijos narys Andres Anazco (Austrija, Ekvadoras). Skambės Luiso Humberto Salgrado, Alejandro del Valle-Lattanzio, Klodo Debiusi, Moriso Ravelio kūriniai.

Būdamas 12 metų Andres Anazco I-ajame tarptautiniame pianistų konkurse „Cuidad de Huesca“ (Ispanija) laimėjo pirmąją premiją. Po šios pergalės, dar studijuodamas gimtajame Ekvadore, jaunuolis gavo Vienos kardinolo Kristofo Šionburno paramą tęsti studijas Vienos muzikos akademijoje.

Iškart po šių studijų Andres Anazco aktyviai įsijungia į koncertinę veiklą ir koncertuoja didžiausiose pasaulio salėse, kaip „Musikverein“ (Viena) ar „Carnegie Hall“ (Niujorkas), groja festivaliuose „Menuhin“ (Šveicarija) ir „Rheingau Musik festival“ (Vokietijoje), pasirodo drauge su garsiuoju Acros Trio ar smuikininku Yuuki Wongu, su kuriuo Lozanos festivalyje gauna prizą kaip geriausias duetas.

Tad pirmasis 2022-aisiais metais susitikimas su nuostabia muzika „Laiptų galerijoje“ sausio 2 d. (sekmadienis) 15 val.

 

Bilieto kaina 10/ 5 €
Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu.
tel. 841 200 643
el.p. toma.galerija@gmail.com


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau