Poezijos ir muzikos vakaras: „NUOGAS RUDUO“

Rugpjūčio 28 d. 20 val. kviečiame į rugpjūčio naktį „Laiptų galerijoje“.  

Poezijos ir muzikos vakare „Nuogas ruduo“ Antano Miškinio ir kitų poetų kūrybą skaitys Gabija Jaraminaitė, dainas pagal žinomų poetų eiles atliks aktorė, dainininkė Lina Rastokaitė, gros Povilas Jaraminas (fortepijonas). 

 

Aktorė Lina Rastokaitė – Dramos teatro režisūrą ir vaidybą baigusi Klaipėdoje, garsi ne tik teatro scenoje. Kaip prodiuserė ir režisierė kuria ir įgyvendina meno projektų ir visuomeninių renginių idėjas. Sukūrė kelis vaidmenis kino filmuose, yra pelniusi apdovanojimą ir kaip dainininkė. 

Aktorė Gabija Ryškuvienė pirmąjį vaidmenį kine gavo dar būdama moksleivė, o teatro scenoje debiutavo jau baigusi studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Vaidino kelių Lietuvos teatrų spektakliuose, o pastaraisiais metais dažnai kviečiama filmuotis kino ir televizijos filmuose. Ne kartą nominuota ir apdovanota kino ir televizijos apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“, kaip geriausia aktorė. 

Povilas Jaraminas – vienas pirmųjų džiazo puoselėtojų Lietuvoje 1967 m. baigė M. K. Čiurlionio menų mokyklą, 1972 m. – Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (prof. O. Šteinbergaitės fortepijono klasė). Pianistas dirbo scenoje su žymiais vokalistais: Irena Milkevičiūte, Gehamu Grigorianu, Eduardu Kaniava, Vytautu Juozapaičiu, Judita Leitaite ir kt. Nuo 1980 m. akompanavo maestro Virgilijui Noreikai. 

 

Bilietai: 10€ / 5 € 

Bilietai parduodami iš anksto „Laiptų galerijos“ kasoje.

Teirautis tel. 8 (41) 20 06 43


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau