Poezijos ir muzikos vakaras su R. Rastausku ir A. Gotesmanu

Dėl korona viruso pandemijos ir karantino R.Rastausko kūrybos vakaras dalyvaujant A.Gotesmanui perkeliamas ir bus surengtas vėlesniu laikotarpiu. Apie patikslintą datą būtinai Jus informuosime. Tikime Jūsų supratimo. Atsakingo požiūrio į mūsų visų sveikatą!

Rolandas Rastauskas (g. 1954) – poetas, dramaturgas, vertėjas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas. 

Vilniaus universitete baigė anglistiką, dirbo Operos ir baleto teatre redaktoriumi, dėstė Vilniaus universitete. Buvo apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi, kūryba įvertinta Jotvingių premija. Daugelio tarptautinių kultūros projektų ir konferencijų dalyvis, meno festivalių konsultantas. Lietuvos rašytojų sąjungos narys – nuo 1990 m. Šiuo metu gyvena Palangoje, yra Klaipėdos universiteto docentas. Eilėraščių rinkinys ,,Metimas“ išleistas džiazuojant su perkusininku Arkadijumi Gotesmanu. 

 

Arkadijus Gotesmanas – universalus būgnininkas, perkusininkas, laisvosios improvizacinės muzikos atlikėjas.

Nuo 1982 m. groja profesionalioje scenoje: valstybiniame pučiamųjų orkestre „Trimitas“, ansamblyje „Oktava“. Džiazą groti pradėjo su Gintauto Abariaus trio. Su Petru Vyšniausku ir Viačeslavu Ganelinu susibūrė į „Trio Alliance“. Nuo 1994 m. groja su Dainiumi Pulausku. A. Gotesmanas grojo su garsiausiais Lietuvos ir užsienio džiazo meistrais. Groja ir šiuolaikinę akademinę muziką (F. Latėno, A. Šenderovo ir kt. kūrinius), rašo scenarijus performansams, instaliacijoms, komponuoja ir atlieka muziką teatrui. Įkvėpimo šaltiniai – ir kitos meno šakos (solo albumas „J. Brodsky in Memoriam“). 

 


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau