2020 m. sausio 10 (penktadienį kviečiame į 2019 m. Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Algimanto Puipos tapybos parodos „Kita tylos pusė“ atidarymą. Dalyvauja Algimantas Puipa, Janina Lapinskaitė. Vakaro metu vyks rež. A.Puipos kino filmo ištraukų peržiūra.

Dalyvauja Algimantas Puipa, Janina Lapinskaitė.

Vakaro metu vyks rež. A.Puipos kino filmo ištraukų peržiūra.

.” man labiausiai patinka piešiniai tų, kurie nemoka piešti, nes mokančiųjų labai nuobodūs…“

dailininkas Algimantas Jonas Kuras

KITA TYLOS PUSĖ

,,Nenorėčiau , kad mano tapybą priimtumėte labai rimtai, kaip norą įteisinti save kaip dailininką .

Tai kino režisieriaus laisvalaikio žaidimai. Vieni kurdami scenarijus remiasi poezija, kiti muzika. Aš idėjų ieškau tapyboje, fotografijos mene.

Teptuką paėmiau į rankas prieš dešimt metų. Kitaip pradėjau žiūrėti į saulėlydžius, rūką, medžių atspindžius vandenyje. Kaip koks S.T Kondroto apysakos herojus, kolekcionuoju atmintyje raudonus, pilkus debesis, žolės stiebus… Sužinojau, kad šešėliai gali būti spalvoti, o gamta neturi baltos spalvos…

Ką gali žinoti … jei reikėtų iš naujo rinktis kūrybinį kelią, gal būt, pasirinkčiau dailininko, o filmus kurčiau tik laisvalaikiu … “

Su pagarba

Algimantas Puipa

2019 m. režisieriui Algimantui Puipai įteikta Nacionalinė kultūros ir meno premija – už kino vaizdų poetinę realybę (už viso gyvenimo nuopelnus). Algimantas Puipa (g.1951) mokėsi Sąjunginiame valstybiniame kinematografijos institute, dirbo Lietuvos kino studijoje, yra ilgametis Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas. Svarbiausi filmai – „Moteris ir keturi jos vyrai“, „Amžinoji šviesa“, „Elzė iš Gilijos“, „Miegančių drugelių tvirtovė“, „Kita tylos pusė“. „Pastarasis – įvertintas Skandinavijos kino festivalyje, pelnė apdovanojimus už geriausią filmą ir geriausią vyro vaidmenį (akt. Juozas Budraitis).

Renginys nemokamas.

Paroda veiks iki vasario 5 d.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau