Senųjų Metų palydų šventinis koncertas TIK PAKLAUSYK…

Laikrodžiams skaičiuojant paskutiniąsias 2023-ųjų valandas, prasmingiausias prabėgusių metų akimirkas „Laiptų galerija“ kviečia įamžinti šventiniame koncerte TIK PAKLAUSYK…

Gruodžio 29 d. 18 val. „Laiptų galerijoje“ profesionaliosios muzikos gerbėjus pakeliauti praeities takais bei viltingai pasitikti artėjančius Naujuosius metus pakvies puikiai visiems pažįstami atlikėjai:

TADAS MOTIEČIUS (akordeonas)
ANDRIUS APŠEGA (baritonas)

ČIURLIONIO KVARTETAS
Jonas Tankevičius (I smuikas)
Darius Dikšaitis (II smuikas)
Gediminas Dačinskas (altas)
Elena Daunytė (violončelė)

Šventinio vakaro muzikinėje programoje skambės J. Haydn, J. Nuorvala, A. Piazzolla ir kt. kompozitorių kūriniai styginių kvartetui, akordeonui ir balsui, populiarios lietuvių ir užsienio kompozitorių operų arijos, dainos.

______________________________________________________________________________________________________
Čiurlionio kvartetas
– vienas ryškiausių mūsų šalies kolektyvų, šiemet minintis savo veiklos 55 metų jubiliejų. Susibūręs dar 1968 metais, Čiurlionio kvartetas garsėja kaip išradingas ir techniškai pažangus kolektyvas. Jo repertuarą sudaro klasikos, romantizmo, XX ir XXI a. muzika. Nors kolektyvas yra parengęs koncertų ciklus, skirtus J. Brahmso ir B. Bartoko kūrybai, atlikėjai didžiulį dėmesį skiria ir lietuvių muzikai.

1990 metais Čiurlionio kvartetui pirmiesiems iš mūsų šalies menininkų buvo suteiktas aukščiausias apdovanojimas – Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija. Kolektyvas mūsų šalies vardą garsina ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.

Tadas Motiečius – iš Šiaulių kilęs jaunas ir perspektyvus akordeonistas, kurio muzikinis kelias – vingiuotas ir itin įdomus. Buvęs Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos auklėtinis yra Karalienės Mortos premijos laureatas. Akordeonistas ne kartą yra pasirodęs įvairiausiuose renginiuose tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Andrius Apšega – išskirtinio balso tembro savininkas – daugelio tarptautinių konkursų Lietuvoje, Estijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Italijoje, Ukrainoje, Portugalijoje prizinių vietų ir Didžiojo prizo laureatas. Atlikėjas koncertuoja kaip solistas ir su įvairiais ansambliais. Jis yra sukūręs daugiau kaip 30 vaidmenų operose, operetėse bei miuzikluose.

Susibūrę drauge šventiniame koncerte TIK PAKLAUSYK… muzikai klausytojams žada atverti tiek visiems žinomų, tiek ir rečiau girdėtų kūrinių lobyną, kuris žavės įvairiaspalvės muzikos garsais.

Bilieto kaina – 10 €

Informacija apie bilietus ir kt. klausimais: tel. (8 41) 200 643
ŠMKC „Laiptų galerija“
Žemaitės g. 83, Šiauliai


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau