„Šokis dykumoje“

2016 m. lapkričio 4 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ festivalis „Verbum musicale“ – literatūrinių skaitymų ir muzikos vakaras „Šokis dykumoje“. Dalyvauja aktoriai Rasa Samuolytė, Gediminas Storpirštis.

Vienos žymiausių šiuolaikinių rašytojų, prozininkės, eseistės, poetės, dramaturgės, Lietuvos nacionalinės meno ir kultūros premijos laureatės Jurgos Ivanauskaitės (1961 – 2007) tekstus skaitys teatro ir kino aktorė Rasa Samuolytė. Į „Laiptų galeriją“ pirmą kartą atvykstanti aktorė kuria vaidmenis Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, Oskaro Koršunovo teatre, vaidina kine. 1998 m. ir 2000 m. Rasa Samuolytė buvo apdovanota Šv. Kristoforo statulėle, 2008 m. kino ir televizijos apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ kartu su aktore Nele Savičenko pelnė prizą už geriausią moters vaidmenį filme „Nuodėmės užkalbėjimas“.
Festivalio „Verbum musicale“ renginio muzika – Gediminas Storpirštis. Daugiau nei penkiasdešimt vaidmenų teatre ir kine sukūręs aktorius dar žinomas ir kaip dainų autorius, atlikėjas, dainuojamosios poezijos kultūros puoselėtojas. „Mano profesija – aktorius, o muzika – aistra“, sako Gediminas Storpirštis.
Išėjusių Anapilin prisiminimo laikotarpiu simboliškai pagerbsime rašytoją Jurgą Ivanauskaitę, kuriai šiemet būtų sukakę 55 – eri metai – į vakarą „Šokis dykumoje“ atvyks ir rašytojos mama – dailėtyrininkė Ingrida Korsakaitė, renginio metu bus eksponuojamas rašytojos tapybos darbas.

Bilieto kaina – 7,00 Eur.
Moksleiviams, studentams, senjorams – 3,50 Eur.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau