Susitikimas su rašytoju Liutauru Degėsiu

2018 m. vasario 28 d. (trečiadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) vakaras-susitikimas su rašytoju Liutauru Degėsiu ir jo knygos „Apatiniai gyvenimo drabužiai“  pristatymas. 

Liutauras Degėsys – 8 poezijos knygų, dviejų romanų („Tavo rytoj buvo vakar“, „Romanas. Dvi istorijos apie vieną meilę“) ir keturių esė rinktinių autorius.

Rašytojas įvertintas Kultūros ministerijos premija už publicistiką (2010) ir Vyriausybės kultūros ir meno premija už poeziją ir filosofinių esė knygas (2013).

„Gali būti, kad išsipynus plaukus, šventinių šypsenų būtų gerokai mažiau.(…)Bet mažiau ir militaristinės isterijos, reformatoriško fanatizmo ir parodomojo patriotizmo. Gal atsirastų noras ne tik keisti, tobulinti, gerinti, ne tik žadėti, bet ir ką nors daryti. Būtų mažiau komjaunuoliškos pompastikos ir švonderiško aktyvumo. Gal pavyktų pamatyti, kad yra ne tik partiniai ir valstybiniai, bet ir žmonių interesai.“ (iš knygos „Apatiniai gyvenimo drabužiai“)

Nauja Liutauro Degėsio esė rinktinė „Apatiniai gyvenimo drabužiai“ tęsia autoriaus pamėgtą gyvenimo metafizikos problematiką. Dauguma esė yra pasirodžiusios ir pradingusios portalų arba literatūrinės spaudos virtualiose ir popierinėse realybėse. Dvasinis priekabiavimas ir moralinė elgetystė, kasdienybės klampumas ir švenčių neviltys, vienatvės džiaugsmas ir juokavimo drąsa, kelionių vynas ir nesąmonių degtinė – tai parabolės, kuriose atsispindi ir išsiskleidžia kiekvieno iš mūsų vakarykštės atmintys, šiandienos įsitikinimai ir rytojaus viltys.
Ironija ir distancija, paradoksas ir humoras – mėgstami L.Degėsio literatūrinės ir filosofinės analizės instrumentai. Skaitant tikrai neatsibos, bus linksma, bet kartais – linksma pro ašaras.

Bilieto kaina 5,00 / 2,50 Eur.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau