Trumpiausia vasaros naktis su poezija ir muzika!

Birželio 23 d. 21 val. kviečiame pasitikti trumpiausią vasaros naktį su poezija ir muzika!

„Laiptų galerijoje“ atkelsime Joninių arba Rasų šventės vartus susitikimui su poezija ir muzika. Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Dainius Svobonas skaitys A. Nykos – Niliūno eiles, muzikuos Kauno fortepijoninis trio: Lina Krėpštaitė (fortepijonas), Indrė Andruškevičiūtė (smuikas), Asta Krištaponienė (violončelė). 

 

Trumpiausios nakties burtais dalinsimės panirdami į klasikinės muzikos vandenis, šildysimės vieno savičiausių ir reikšmingiausių XX amžiaus lietuvių poetų Alfonso Nykos – Niliūno eilėmis. Joninių laužas – iš poeto būties ieškojimų, lyg neišsprendžiamų mįslių sukrautas, o jį užkurs aktorius, Auksinio scenos kryžiaus laureatas Dainius Svobonas. Laužo kaitrą palaikys fortepijono, violončelės ir smuiko muzika. Ankstyvosiose poeto Nykos – Niliūno eilėse yra ir Eldorado – amžinosios laimės šalies paslaptis, prie kurios galima prisiliesti tik akimirką. Todėl dalyvaujantiems garantuojame – „Laiptų galerijoje“ ne tik rasite, bet išvysite, kaip skleidžiasi ypatingų galių turintis paparčio žiedas. Kitų ritualų neišduodame – juk magiškoje poezijos ir muzikos naktyje vyksta stebuklai. 

 

Trumpiausią naktį kupoliaudami, saugosime savo ir Jūsų sveikatą – rūpinsimės rankų švara, atstumais, prašysime dėvėti apsaugines kaukes.  

 

Bilietas  – 7 € . 

 

Teirautis: (8 41) 20 06 42

Laiptų galerijos kasos darbo laikas: 11 – 18 val.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau