„UNĖ“

Šių metų balandžio 28 d. (antradienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) Birutės Mar monospektaklis „Unė“, skirtas aktorei Unei Babickaitei.

Atlikėja ir režisierė – Birutė Mar;
Kompozitorius – Antanas Kučinskas;
Dailininkai – Jolanta Rimkutė ir Dmitrijus Matvejevas;
Choreografė – Edita Stundytė.

Unė Baye (Babickaitė ) – viena ryškiausių ir spalvingiausių parėjusio šimtmečio lietuvių teatro asmenybių, aktorė ir režisierė, vaidinusi Holivudo filmuose, Amerikos ir Paryžiaus scenose. 1930- 1932 metais Paryžiuje Unės rašytas dienoraštis, žaižaruojantis subtilia ironija, tapo akstinu Birutei Mar sukurti pjesę apie juokingą ir efemerišką, negailestingą ir magišką teatro pasaulį. Pagal šią pjesę sukurto spektaklio premjera įvyko 2010 m. spalio mėn. Lietuvos nacionalinio dramos teatro mažojoje scenoje.

Birutė Mar apie savo sukurtą pjesę ir heroję sako: „Įdomu, jog Unės biografijoje aptikau tiek paralelių su savo gyvenimu! Kaip ir aš, ji studijavo Sankt Peterburge, vaidino kine ir teatre. Grįžusi po studijų – dar prieš išvykdama į Ameriką – Kaune režisavo Valstybės teatre. Ji irgi domėjosi rytų kultūra, daug keliavo, vaidino keliomis kalbomis… Pagalvojau, kad per Unės personažą galima būtų apmąstyti ir savo teatrines patirtis, sukurti spektaklį apie TEATRĄ – jo žavingą ir trapią iliuziją. Ir apie mūsų – lyg spektaklis – pralekiantį gyvenimą, būties miražą…“

Bilieto kaina: 4,34 Eur (15 Lt)

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau