Vakaras su poetu Juliumi Keleru „Nepaliekantis miestas“

https://bit.ly/3xmQITd

Liepos 21 d. 18 val. „Laiptų galerijoje“ įvyks vakaras su poetu Juliumi Keleru ir jo naujos poezijos knygos „Nepaliekantis miestas“ pristatymas. Vakarą moderuos jo kolega poetas, literatūros kritikas Marius Burokas. Poeto eiles skaitys Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Jolanta Dapkūnaitė.
Tai jau ne pirmasis susitikimas su Juliumi Keleru „Laiptų galerijoje“. Čia buvo pristatyta jo poezijos knyga „Dviese apie meilę“, pasirodžiusi bendrystėje su poete ir dailininke Aldona Gustas, taip pat „Laiptų galerijos“ drauge, surengusia galerijoje dvi savo parodas.
O „Nepaliekantį miestą“ tiksliausiai apibūdina vakaro vedėjas Marius Burokas: „Ši knyga skirta Vilniui ir apie Vilnių – buvusį, esamą, įsivaizduojamą, prisimenamą. Detalės, daiktai, niuansai, žmonių figūros, viskas suaudžiama į vientisą, lengvą, bet tirštą tekstą – nostalgišką, melancholišką, ilgesio persmelktą. Eilėraščiuose vis grįžtama į vaikystę, į praeitį, kai kurie tekstai primena Vilniaus palėpių sandėliukus su senom nuotraukom, lagaminais ir paltais, bet, regis, poetui svarbiausia aprašyti belaikį Vilniaus fenomeną, sučiuopti jo dvasią, per daiktus ir žmonių santykius permatyti tiek miesto, tiek asmeninę istoriją. „Nepaliekantis miestas“ – prieblandos, sepijos spalvos, ant sniego juoduojančių figūrų, medžių šakų pilkame danguje knyga.“
SVARBU:
1. Bilieto kaina 7/3,5 €
2. Bilietus įsigyti iš anksto „Laiptų galerijoje“
3. Informacija:
tel. 841 200 643
el.p. toma.galerija@gmail.com

„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau