Virtualus literatūrinis vakaras su poetu Mariumi Buroku

Laiptų galerijoje balandžio 15 d. – virtualus literatūrinis vakaras su poetu Mariumi Buroku, skirtas Kultūros dienai. Naujausios poezijos knygos „Švaraus buvimo“ pristatymas.

Poetas, literatūros apžvalgininkas, vertėjas Marius Burokas (g. 1977) – vienas ryškiausių ir garsiausių jaunesnės kartos balsų. Ketvirtoji knyga „Švaraus buvimo“- geriausių Metų poezijos knygų  penketuke, „Poezijos pavasario“ metu nominuota Maironio premija už geriausią naują poezijos knygą.
Marius Burokas tęsia ankstesniuose rinkiniuose išryškėjusias gyvenimo kelio, santykio su poezija ir kultūra, su gimtuoju Vilniumi temas.

Poezijos knygos: „Ideogramos“ (1999), „Būsenos“ (2005), „Išmokau nebūti“ (2011). Už pastarąją pelnyta 2011 m. Jaunojo jotvingio premija ir 2012 m. Antano Miškinio premija. 2018m. Vytauto Kubiliaus premijos, teikiamos už dvejų pastarųjų metų reikšmingiausius literatūros kritikos darbus, premijos laureatas.  2016 m. – Vilniaus mero premija už eilėraščius apie Vilnių.

M. Buroko poezija versta į lenkų, rusų, latvių, suomių, slovėnų, rumunų, anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, kinų ir ukrainiečių kalbas. M. Burokas verčia JAV, Kanados, Australijos ir Didžiosios Britanijos autorių poeziją ir prozą.

„Marius Burokas poeziją pagauna it pirštais musę už kojos: subtiliai, niuansuotai; sumedžioja išlaukdamas, vienas, be varovų, ir necukruodamas. Tai tyli, niauri poezija, bet jaudri. Beje, Marius eilėraščiais puikiai fotografuoja, kadrus pavadinčiau treigiškais… Ir svarbiausia – daug lieka už kadro. Tai poezijos egzistavimo sąlyga.“ (G.Norvilas)

https://www.facebook.com/LaiptuGalerija/?epa=SEARCH_BOX


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau