Istorija

Šiaulių mokytojų namai savo veiklą pradėjo 1963 metais. Tai buvo Šiaulių miesto švietimo darbuotojų profsąjungos klubas. Dar ir šiandien pedagogai prisimena turistinius sąskrydžius, švietimo darbuotojų mišriojo choro „Varsa“ pasirodymus, kultūrines išvykas ir susitikimus.

Nuo 1991 metų Šiaulių mokytojų namai – kamerinio, klubinio pobūdžio kultūros centras, kurio veikla laikosi ant dviejų banginių – dailės galerijos „Laiptų galerija“ (vaizduojamųjų menų ir jų kūrėjų pristatymas) ir folklorinio ansamblio „Salduvė“ (etnokultūros puoselėjimas).

Nuo 1992 metų Šiaulių mokytojų namai pagrindine savo veiklos sritimi pasirinko parodinę veiklą, įkurdami „Laiptų galeriją“. Per metus čia surengiama apie 30 profesionalaus meno parodų, kurias lydi profesionalių atlikėjų koncertai. Čia savo darbus eksponavo Jonas Daniliauskas, Algis Griškevičius, a. a. Algirdas Petrulis, Jūratė Mykolaitytė, Klaudijus Petrulis, Šarūnas Sauka, Stasys Eidrigevičius ir kiti žinomi Lietuvos ir užsienio dailininkai.

Šiaulių miesto savivaldybės 2005 m. vasario 24 d. sprendimu Nr. T-76 Šiaulių mokytojų namų pavadinimas pakeistas į pavadinimą Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2012-12-11


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau