„Laisvė gyventi – gyventi laisvė“

„Kodėl žmonės daro nusikaltimus? Kodėl jie nemoka suvaldyti laisvės?“,- klausia kanadiečių dramaturgo J.P.Rothery spektaklio „Jėga“ herojai. „Jei mylėtum, būtum laisvas. Tu nekenti laisvės, todėl esi kalėjime“,- atsako tie patys pjesės herojai.

„Laiptų galerija“ kartu su Šiaulių tardymo izoliatoriumi ir Šiaulių regiono pataisos inspekcija kiekvienais metais rengia projektą „Laisvė gyventi – gyventi laisvė“. Galerijos menininkai dirba (tapo, lipdo, klijuoja, bendrauja ir t.t.) su atliekančiais bausmę ar jau išėjusiais į laisvę asmenimis, o vėliau jų kūrybos darbai eksponuojami „Laiptų galerijoje“. Projekto tikslas – padėti esantiems ar buvusiems nelaisvėje asmenims kūrybos pagalba integruotis, pritapti šiuolaikinėje visuomenėje.

2011 m. „Laiptų galerijos“ buvo surengta Šiaulių, Pakruojo, Radviliškio, Telšių pataisos inspekcijose registruotų asmenų tapybos, taikomosios dailės darbų, medžio skulptūrų, molio ir metalo darbų paroda, o birželio 3 d. surengta Pravieniškių pataisos namuose kalinčių asmenų meno kūrinių ir rankdarbių paroda „Esu ne tas, kas buvau – esu tas, kas būsiu“.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau